Top Tag

Jako vlastník menšího provozu, nebo s nějakým speciálním zaměřením, kde se nedělají miliony kusů za hodinu si asi nebude dávat reklamu do televize, kde vám za ni naúčtují váš roční zisk. To by vás položilo.
Zapřemýšlejte tedy, kde by vás za reklamu na vaši firmu nesvlékli z kůže. Což o to, udělat ji není problém, ale namnožit a umístit, to už peníze jsou a ne malé.
Obyčejná propiska
Velmi vděčná reklama za málo peněz jsou například reklamní propisky https://betmarks.cz/reklamni-propisky.html. Používá je každý člověk, v každém věku a skoro všude. Není místo, kde byste se s touto maličkostí nesetkali. I když máte notebook za milion, a vedle drahý mobil, stejně je vedle umístěno i nějaké to „pisátko“. A většinou, nebo skoro vždy, to bývá právě propiska. A ta může být jakákoli. Chcete-li například umístit reklamu do škol a neplatit za drahé metry na plakáty, obdarujte, nebo levně prodávejte propisky právě zde. Klidně, nemusíte zde samozřejmě rozdávat ty nejdražší, posázené brilianty a se zlatým hrotem. Obyčejná „kuličkovka“ z umělé hmoty také udělá své, a vaší reklamě je to jedno. Hlavně, že někdo vidí název firmy.
Toto již samozřejmě nelze aplikovat na nějakých akcích, kde se schází vedení nějakého podniku, nebo se koná něco slavnostního. Zde již tužky z umělé hmoty nebudou přesně to, co by vám zvedlo prestiž, zde je třeba tentýž sortiment, ale trochu jiné kvalitativní úrovně. Takže je třeba opravdu zvážit na jaké akci svou reklamu dáváte v plen.
Detail propisky
Tím se dostáváme k tomu, že tyto propisky mohou být jak z umělé hmoty, takzvaný výlisek, nebo kovové, šroubovací. Jiné materiály se většinou nepoužívají, i když je pravda, že setkat se psacím náčiním ze dřeva nebo drahého kovu není zas takový problém. Zde je opět třeba uvážit, zda není lépe investovat do reklamy jinak.
Investice do tohoto reklamního předmětu vás nezruinuje, ale naopak určitě prospěje.

You may also like